У Полтавському юридичному інституті Університету відбулася міжвузівська студентська науково-практична конференція «Правова система України: становлення і перспективи розвитку»

29-04-2013, 11:40

У конференції взяли участь понад 160 учасники близько з 10 вищих навчальних закладів України.

Пленарне засідання відкрив директор ПЮІ НУ «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» О.П. Бущан.

З доповідями на заході виступили: студент Політико-правового коледжу «АЛСКО» м. Киева А.В.Матат − «Соціально-правова держава як дієва умова для становлення і розвитку національної правової системи»; студент 1 курсу ПЮІ В.В.Глушко − «Реформа міського самоврядування в Україні після Лютневої революції 1917 р.»;  студентка 1 кусу ПЮІ Н.Р.Санакоєва − «Юридичні фікції: правова природа»; студентка 2 курсу ПЮІ В.А. Пахомова − «Четверте покоління прав людини: законодавче регулювання права на клонування» та ін.

Конференція продовжила роботу за п’ятьма тематичними  напрямками у секціях, на яких були представлені, заслухані та оцінені наукові доповіді представників Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського  педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Юридичного інституту Київського авіаційного університету, Політико-правового коледжу «АЛСКО», Луганського національного університету  імені Тараса та інших вишів.

По закінченні роботи секцій відбулося урочисте закриття конференції, підбиття підсумків та нагородження переможців за кращу доповідь.