В Полтавском юридическом институте Университета прошел областной этап интеллектуальной игры Дебаты

23-03-2015, 10:10

Організаторами цьогорічних «Дебатів–2015» поряд з Полтавським юридичним інститутом виступили департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського та комунальна установа Полтавської обласної ради «Обласний молодіжний центр».

Цьогоріч різні райони Полтавської області та міста Полтави представляли 17 шкільних команд, багато учасників яких пов’яжуть своє майбутнє студентське життя саме із Полтавським юридичним інститутом.

На відкритті обласних змагань Н.О.Гуторова зауважила, що вміння дебатувати, відстоювати свою думку сьогодні особливо актуальне. Також із привітальним словом виступили заступник директора департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Г.І.Гажієнко, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені   М.В.Остроградського В.В.Зелюк.

Представники організаторів заходу – В.В.Зелюк та Г.І.Гажієнко – висловили прагнення до подальшого співробітництва з Полтавським юридичним інститутом у вказаній царині.

У заході також брали активну участь викладачі кафедри теорії та історії держави і права (В.В.Стрілець, А.О.Гаркуша), кафедри цивільного, господарського та екологічного права (Є.А.Греков, П.О.Гринько), кафедри кримінального, адміністративного та трудового права (О.О.Любченко, О.С.Шевчик, А.А.Бражник), студенти інституту (Є.Бабич, К.Калюжний, О.Лазоренко, Ю.Долга).

Журі змагань відзначило не лише високі знання учасників, але і їх вміння працювати в команді та триматися під час публічних виступів.