26-02-2015, 13:50

У заході взяли участь народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, науковці, фахівці з юриспруденції, фармації та медицини. На пленарному засіданні обговорювалися питання, пов’язані з розробкою концепції реформування законодавства про лікарські засоби і вироби медичні на основі стандартів ЄС, правовою регламентацією процесу створення лікарських засобів, їх медико-технічної характеристики та державної реєстрації, також була приділена увага особливостям господарсько-правової відповідальності учасників фармацевтичного ринку та інформаційній політиці в даній сфері.
Із доповідями виступили: директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Н.О. Гуторова, народні депутати України Г.В.Загорій та І.В. Сисоєнко, перший заступник Міністра охорони здоров’я України О.С.Павленко, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації В.П.Лисак, проректор з навчальної роботи Національної медичної академії післядипломної освіти О.К.Толстанов, завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.М.Пашков, асистент кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту А.О.Олефір, доцент кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Є.А.Греков, доцент кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту О.М.Батигіна, асистент кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту П.О.Гринько та інші.