26-02-2015, 13:33
У Полтавському юридичному інституті Університету проведено День відкритих дверей На запрошення до Інституту завітали школярі міста і області.
Директор Полтавського юридичного інституту Н.О.Гуторова розповіла майбутнім студентам та їх батькам про умови вступу до Інституту, високий рівень юридичної підготовки у виші, перспективи працевлаштування по його завершенню.
Також гості мали змогу поспілкуватись з викладачами і представниками студентського самоврядування. Для відвідувачів провели екскурсію територією Інституту: гості оглянули навчальні аудиторії, бібліотеку, їдальню, спортивні майданчики, тренажерну залу, басейн, гуртожиток і зони відпочинку.
Наступний День відкритих дверей відбудеться 14 березня.