У Полтавському юридичному інституті Університету пройшов другий етап Конкурсу по відбору студентів для проходження виробничої практики до провідних підприємств, установ та органів влади

29-12-2014, 10:05
Конкурс був організований у межах співпраці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Асоціації випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого, Ради адвокатів Полтавської області та Полтавського відділення Асоціації адвокатів України.
За результатами співбесід було вирішено обрати одинадцять переможців для проходження виробничої практики у провідних підприємствах, установах та органах влади міста Полтави та Полтавської області. Усі конкурсанти другого туру заходу отримали сертифікати учасника Конкурсу.