У Полтавському юридичному інституті Університету відбувся круглий стіл: «Господарсько-правова політика в умовах загрози державному суверенітету України»

16-12-2014, 11:39
У заході взяли участь д.ю.н., проф., академік НАПрН України, директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Н.О.Гуторова; д.ю.н., проф., завідувач кафедри господарського права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Д.В.Задихайло; д.ю.н., доц., завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.М.Пашков; к.ю.н., доц., кафедри господарського права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Р.П.Бойчук; к.ю.н., доц. кафедри цивільного, господарського та екологічного права ПЮІ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Є.А.Греков; к.ю.н., доц. кафедри господарського права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого О.М.Давидюк; к.ю.н., доц. кафедри цивільного, господарського та екологічного права ПЮІ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого О.М.Батигіна, а також аспіранти та студенти.
Під час круглого столу обговорювались питання господарсько-правової політики України, правові проблеми формування фармацевтичного ринку в умовах кризових явищ, напрями модернізації законодавства України про інвестиційну діяльність, правова модель трансферу технологій в умовах антикризових реформ, особливості господарсько-правового регулювання інформації, як складової технології, створення оптових ринків сільськогосподарської продукції, як спосіб реформування аграрного сектора економіки та інші питання.
Усі присутні активно брали участь в обговоренні господарсько-правової політики в умовах загрози державному суверенітету України, наводили свої аргументи з теми круглого столу. Відтак, серед проблем, що викликали дискусію можна назвати: підвищення ефективності національної економіки, проблема структури власності, збереження балансу приватних і публічних інтересів, фактори розвитку фармацевтичного ринку, проблеми оптимізації торгівлі лікарськими засобами, необхідність запровадження страхової медицини та рецептурного обігу тощо.