У Полтавському юридичному інституті Університету відбувся семінар «Актуальні проблеми конституційної реформи та територіальної організації влади»

11-06-2014, 09:56

Організаторами заходу для керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування м.Полтави стали Полтавська обласна державна адміністрація, Полтавська обласна рада, Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області, Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади,  органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Участь в роботі семінару взяли голова Полтавської обласної державної адміністрації В.Бугайчук, голова Полтавської обласної ради, доктор наук з державного управління П.Ворона, директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, д.ю.н., професор  Н.Гуторова,  заступник голови-керівника  апарату Полтавської обласної державної адміністрації Р.Чабановський, начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області, кандидат  наук з державного управління О.Черчатий, начальника Головного управління юстиції у Полтавській області І.Пашко, директор Інституту трансформації суспільства, к.е.н., професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління О.Соскін, заступник начальника Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області, доктор наук з державного управління, професор М.Лахижа, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації  Ю.Варченко.

У доповідях розкрито суть і завдання конституційної реформи та реформування територіальної організації влади, правове забезпечення реформ, зарубіжний досвід реформ тощо.

Учасниками семінару задекларовано завдання – організувати широке обговорення даної проблематики, роз’яснювати спрямованість та суть реформ державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, всім громадянам.