У Полтавському юридичному коледжі шанують традиції українського народу

14-04-2015, 14:50

Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят – Великдень. Це світле і добре свято,  яке несе з собою віру, надію і любов. «Історія та традиції святкування Великодня в Україні» – так був названий захід, що відбувся 9 квітня у Полтавському коледжі університету. Що таке Пасха, чому ми її відзначаємо, як варто підготуватися до цього свята, що залежить від кожного із нас – про все це говорили на зустрічі. Студенти підготували тематичні інсценівки, презентації, розповідали про писанки та «таємниці» великоднього кошика.  Кожна група для конкурсу підготувала «Великоднє дерево», яке прикрасила  відповідною атрибутикою. Члени журі не змогли визначити переможця, тому що всі дерева вразили присутніх своєю неповторністю, оригінальними пасхальними яйцями, виготовленими в різних техніках.

Завершилася  зустріч майстер-класом із писанкарства.  Гостя свята, народна майстриня Л.А.Оріховська, поділилася досвідом виготовлення пасхальної атрибутики у техніці «декупаж». Для одних студентів це стало цікавою забавою, для інших – усвідомленням традицій свого народу, ще хтось по-особливому відчув наближення великого християнського свята. Декор із великодніх яєць своїми руками – це чудовий спосіб створити святковий настрій в домі і можливість проявити свої творчі здібності.

«Відчуваємо душевне наповнення чимось хорошим», – так відгукувалися студенти. Це свідчить про досягнення мети, яку ставили перед собою організатори. Усі учасники свята отримали солодкі  пасхальні подарунки.