У Полтавському юридичному коледжі Університету пройшли заходи з відзначення Дня примирення та пам’яті й Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

12-05-2015, 09:32

В історії народів є події, які залишають глибокий відбиток у пам’яті багатьох людей. До таких подій належить і Друга світова війна, у який українському народові судилося пройти всі круги справжнього пекла: окупації, розорення, поневіряння на чужині, спопелілі рідні домівки і смерть, яка стояла за спинами мільйонів.

Дорогу ціну  ми заплатили за перемогу  в найстрашнішій за всю світову історію війні. Ці події назавжди залишаться в пам’яті людській, не піде в небуття великий подвиг і жахлива трагедія нашого народу: і його битва, і його перемога! Не можна забути тих, хто віддав та віддає зараз своє життя за щастя інших.

У заході взяв участь ветеран війни і Великої Перемоги Володимир Борисович Ковтун, який розповів про свою фронтову юність, знедолене дитинство дітей України в роки війни, нелегкі військові будні, поранення та хвилюючу мить великої перемоги. Студенти своїми виступами гідно віддали шану подвигові своїх прадідів-ветеранів. Та разом з тим не забули згадати і про сучасних героїв-захисників, воїнів України, які оберігають наш спокій на сході Батьківщини. На цю зустріч також завітали учасники АТО Олександр Віталійович Зелінський, Андрій Олегович Солодовник та Ігор Валентинович Бендус, які відповідали на запитання присутніх стосовно подій на сході держави. Студенти передали гостям листи, адресовані тим, хто нині знаходиться на передовій та переглянули фільм «Незламна», присвячений українській жінці-снайперу Людмилі Павліченко.

Вічна пам’ять тим, хто загинув! Вічна шана тим, хто живий!