У Полтавському юридичному коледжі з 23 по 27 березня проходив тиждень педагогічної майстерності, програма якого була насиченою і різноманітною

31-03-2015, 15:19

Викладачами проведені відкриті заняття «Микола Вороний як засновник українського модернізму. Поезії. «Іванові Франкові», «Блакитна Панна», «Інфанта» (викл. Корнет С.О.), «Феодальна держава і право у країнах Азії та Африки» (викл. Мирна Р.В.), «Міжнародні відносини після Другої Світової війни» (викл. Рак С.В.).

На засідання циклової комісії у формі круглого столу на тему:  «Інтерактивні методи навчання як сучасний напрямок пізнавальної діяльності студентів у вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації», яке відбулося у рамках тижня, присутні мали можливість не лише поділитися власним педагогічним досвідом використання інтерактивних методів, а й познайомитися з досвідом колег.

Кураторська година «Бути на землі Людиною» не залишила байдужими нікого, бо на ній говорилося про милосердя, добро та інші вічні цінності. Студенти усіх груп читали притчі та вірші класиків, захищали студентські проекти, виконували зворушливі пісні. Члени пошукового загону «Берегиня» розповіли про учасників АТО з Полтавщини та нашого навчального закладу. Гостею цього свята стала волонтер полтавського «Батальйону небайдужих»,завідувачка редакції підготовки програм для дітей та юнацтва ОДТРК «Лтава», заслужений журналіст УкраїниНаталія Святцева, яка говорила про нелегку, але важливу працю волонтера. Вона зазначила, що добро змінить світ. І розпочинати потрібно з себе.

Виставка «Світ наших захоплень», підготовлена студентами та викладачами, відкрила багато талановитих та творчих особистостей  у Полтавському юридичному коледжі.