У Парку «Молодіжний» відбулись традиційні щорічні змагання з легкоатлетичного кросу на першість Національного Університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

30-04-2013, 11:49

У заході взяли участь 112 учасників, з них: 74 чоловіків і 38 жінок.

Чоловіки долали дистанцію1000 м., жінки –500 м.

У командній першості місця розподілились наступним чином:

1 місце: Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ (295 очок);

2 місце: Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України (247 очок);

3 місце поділили Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України та факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України, набравши рівну кількість очок − 243.

В особистому заліку серед чоловіків:

І місце:

Сергій Свінцицький (Інститут підготовки кадрів для МВС України, II курс) (2,33);

ІІ місце:

Олександр Яровий  (факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України, IV курс) (2,43);

ІІІ місце:

Василь Артюр (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ) (2,46).

В особистому заліку серед жінок:

І місце:

Анастасія Карпачова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) (1,22);

ІІ та ІІІ місце поділили Влада Морозова та Євгенія Вєрємєєнко  (факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України) (1,25).

26 квітня у Парку «Молодіжному» пройшли традиційні змагання з легкоатлетичного кросу в пам`ять жертв Чорнобильської аварії.

Щорічно студенти нашого Університету беруть участь у цих змаганнях.

Кращим з нашої команди став студент Сергій Свінцицький (Інститут підготовки кадрів для МВС України, II курс), який першим прийшов до фінішу на дистанції 1000 м. та 5000 м.