У Палаці студентів Університету триває виставка викладачів, працівників та студентів Університету

25-11-2016, 15:45

123Захід організовано профспілковим комітетом.  Це і фото, і вишиванка, живопис, комп’ютерна графіка дуже талановитих людей, які по-особливому бачать наш світ і вміють виразити себе своєю творчістю.

У виставці взяли участь роботи доцента кафедри соціології та політології В.Д.Воднік, доцента кафедри кримінології М.Ю.Валуйської, старшого лаборанта центру інформаційного і технічного забезпечення навчального процесу О.Ю.Толстолузької, лаборанта центру інформаційного та технічного забезпечення навчального процесу Л.П.Міндаревої, старшого лаборанта центру  інформаційного та технічного забезпечення навчального процесу П.В.Первушина, техніка з обслуговування світлового обладнання Палацу студентів О.А.Піскунової, інженера центру інформаційних технологій О.В.Ріяко, курсанта 1 курсу магістратури 3 відділення 3 навчальної групи ІПЮК для СБУ А.Каплиної, асистента кафедри цивільного процесу О.І.Семенеця,  професора кафедри аграрного та земельного права В.П.Жушмана та ін.

Творчі роботи будуть представлені до 15 грудня.

Усіх бажаючих запрошуємо відвідати виставку!