У Палаці студентів Університету відкрився VІІІ шаховий турнір «Феміда»

28-11-2014, 12:35

Захід відкрив і побажав перемоги найкращому президент шахового клубу «Юридична академія», проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман. Учасників також привітав та розповів правила змагань головний суддя К.Д.Башинський.

У змаганні беруть участь: міжнародний майстер В’ячеслав Борисенко, майстер спорту Владислав Войнович, майстер спорту Марія Безкоровайная, кандидат у майстри спорту Максим Борисенко, кандидат у майстри спорту Руслан Бутчак, кандидат у майстри спорту Богдан Бутчак, кандидат у майстри спорту Микола Сарнавський, кандидат у майстри спорту Катерина Василенко, кандидат у майстри спорту Віталій Чуйко, кандидат у майстри спорту Ганна Курило та Станіслав Безрукавий.

Змагання проходитимуть за правилами рапіду (колова система, 11 турів) щоденно (з 28 по 30 листопада) з 11.00. Закриття турніру та нагородження переможців відбудеться 30 листопада по завершенні заключного туру.