У Палаці студентів Університету відкрилася виставка «Неповторна мить»

20-02-2014, 09:29

Проректор із навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш, відкриваючи захід, побажав успіхів усім талановитим людям, які по-особливому бачать світ і вміють виявити себе через творчість. «І мені дуже приємно, що в житті наших студентів є таке чудове захоплення», − зазначив проректор.

За ініціативи Студентського самоврядування Університету, підтримки ректорату та профспілкового комітету студентів проводиться конкурс-виставка «Неповторна мить».

Метою конкурсу є розкриття творчих здібностей студентів, сприяння розвитку обдарованої молоді, стимулювання соціальної активності студентства, підтримка та заохочення талановитих студентів.

На виставці представлені кращі роботи студентів, а також аспірантів, викладачів та співробітників Університету у трьох номінаціях: «Намальовані картини (олівцями, краскою або ін. засобами)», «Вишиті картини», «Картини, зроблені іншими засобами (бісер, дерево ін.)».

Переможцями визнаються (шляхом таємного голосування відвідувачів до 25 лютого) три особи, кожна з яких набрала найбільшу кількість голосів за результатами голосування у відповідній номінації.

Запрошуємо всіх відвідати виставку та визначити переможців!