У Палаці студентів Університету відкрився міжнародний шаховий матч жіночих збірних команд України та Польщі

10-10-2013, 17:20

Захід відкрив президент шахового клубу «Юридична академія», проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман, учасників також привітали ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, голова Харківської обласної федерації шахів С.М.Гусаров та міжнародний арбітр Л.М.Боданкин.

У змаганні беруть участь по 5 найсильніших шахісток цих країн. Збірну України представляють: Катерина Лагно (Донецьк),  Наталія Жукова (Одеса), Інна Гапоненко (Херсон),  Марія Музичук (Стрий, Львівська обл.), Євгенія Долуханова (Харків). Команда Польщі, яка займає 7-й рядок у світовому рейтингу, представлена провідними шахістками своєї країни − міжнародні гросмейстери: Моніка Сочко, Іоланта Завадзька, Йоанна Майдан-Гаєвська, Карина Щепковська-Хоровська та  Клаудія Кульон.

Змагання проходитимуть щоденно з 14.30 до 19.30 з 10 по 13 жовтня. Закриття матчу та нагородження переможців відбудеться 14 жовтня о 18.00.