У Палаці студентів Університету відбулися змагання Клубу веселих та кмітливих на «Кубок ректора»

29-04-2016, 15:22

Організатор: Студентський Сенат Університету за підтримки ректорату, профкому студентів, Асоціації випускників Університету.

На гру були запрошені викладачі, співробітники та студенти Університету.

За Кубок змагалося чотири команди: «Улица Пушкина, дом Калатушкина» (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), «Фаина Раневская» (господарсько-правовий факультет), «Третій округ» (Слідчо-криміналістичний інститут), «СМЕРШ» (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ).

Традиційно змагання проходили в три етапи: «Візитка», «Триатлон» та «Домашнє завдання». Протягом всіх конкурсів студенти розважали глядачів дотепними жартами, піснями та сценками зі студентського життя.

Переможцями змагань стали:

І місце − «Фаина Раневская»;

ІІ місце – «СМЕРШ»;

ІІІ місце − «Улица Пушкина, дом Калатушкина»;

IV місце − «Третій округ».

Наприкінці проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш подякував командам і вручив нагороди та подарунки від Асоціації випускників Університету, профкомів співробітників та студентів.