У Палаці студентів Університету відбувся святковий концерт з нагоди Дня юриста

09-10-2015, 14:54

У залі зібралася юридична спільнота Харкова, професорсько-викладацький склад, співробітники та студенти Університету.

Із словами привітання виступила заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична. Також вона вручила директору Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Мариніву державну нагороду «Заслужений юрист України».

Після цього до присутніх звернувся ректор Університету В.Я.Тацій, який зазначив, що День юриста − це свято для тих, хто не зі слів знає, як забезпечити розбудову нашої незалежної держави, для тих представників юридичної науки і практики, яким відведене провідне місце в формуванні правової свідомості співвітчизників, а також стояти на стороні букви закону, вірою і правдою служити людям, та побажав міцного здоров’я, натхнення, злагоди, невичерпної енергії та нових успіхів.

У концерті брали участь учасники професійного театру-студії Університету, хореографічні колективи та ансамблі, тріо «Купава», солісти, В.Веннікова, С.Сидорова, Я.Костирко та ін.