У Палаці студентів Університету відбулися урочисті збори студентів першого курсу, присвячені початку навчального року

01-09-2015, 15:34

Свято першокурсника пройшло для студентів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, господарсько-правового факультету, міжнародно-правового факультету, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України.

Відкрив захід і звернувся до першокурсників ректор Університету В.Я.Тацій: «Сьогодні у вас щасливий і радісний день – День знання, з якого починається нове життя. Не викликає сумнівів і те, що ви пишатиметеся, що стали студентами кращого спеціалізованого вузу нашої країни, і не тільки. Є багатші вузи, є заклади більші за розміром, але такого єднання, такої теплоти, такого потенціалу за фахом – я не бачив у жодному. За традицією саме з першого дня навчання починає формуватися нова спільнота – студентське братство, зароджується справжня міцна дружба, яку ви пронесете через усе життя.

Наш вуз не лозунгами, не словами, а реальними справами об’єднує молодь в єдину родину, незважаючи на те, з якого ти регіону та які маєш погляди. Сподіваюся, ви швидко адаптуєтеся і відчуєте себе часткою дружної студентської родини, будете примножувати її успіхи своїми міцними знаннями та численними талантами».

До побажань ректора приєдналися та висловили найщиріші побажання почесні гості: секретар Харківської міської ради О.М.Новак, заступник начальника слідчого Управління ГУ МВС України у Харківській області підполковник міліції А.В.Шарнін, перший заступник прокурора області старший радник юстиції А.Б.Степанов, заступник голови Харківської держадміністрації М.Є.Черняк, перший заступник начальника управління СБ України в Харківській області Е.В.Кришін, заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області А.Д.Сидоренко, заступник начальника територіального управління Державної судової адміністрації України у Харківській області В.І.Черняк.

Від студентської громади присутніх привітали студентки-магістри Д.Шульга (Інститут підготовки слідчих кадрів для органів МВС України) та А.Вилцан (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України).

Від студентів-першокурсників зі словами подяки батькам і обіцянками бути гідними та достойними студентами виступили В.Губський (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України) та К.Горянська (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби Безпеки України).