У Палаці студентів пройшли урочистості, присвячені Дню Університету

20-11-2015, 11:25

У заході взяли участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Є.Черняк, голова Харківської обласної ради С.І.Чернов, Харківській міський голова Г.А.Кернес, керівництво Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та інші.

Ректор Університету В.Я. Тацій привітав усіх присутніх і звернувся до керівників області й міста зі словами подяки за їхню увагу та підтримку. «Найбільша гордість університету – це його випускники, які сьогодні прославляють навчальний заклад, працюючи на користь державі та людям в органах влади та місцевого самоуправління. Краще підтвердження цьому – нинішні очільники міста та області, які свого часу закінчили наш вуз», – зазначив Василь Якович.

Під час святкування викладачам Університету були вручені нагороди. Від Харківської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, багаторічну сумлінну працю та активну науково-педагогічну діяльність почесні грамоти  отримали доцент кафедри теорії держави і права, директор Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Іван Васильович Бенедик та доцент кафедри державного будівництва, заступник декана Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Костянтин Євгенович Соляннік.

Від Харківського міського голови за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки Харківського регіону та з нагоди Дня університету подяки були вручені доценту кафедри логіки Олені Петрівні Невельскій-Гордєєвій, доценту кафедри конституційного права Григорію Валерійовичу Берченку, доценту кафедри теорії держави і права Людмилі Леонідівні Багачевій та доценту кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Інні Олександрівні Христич.

Від Харківської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, високий професіоналізм та з нагоди Дня Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого грамотою нагороджена завідувач кафедрою іноземних мов №1 Валентина Петрівна Симонок, подяки голови Харківської обласної ради вручені завідувачу кафедри фізичного виховання №1 Олександру Володимировичу Попрошаєву, доценту кафедри кримінального права №1 Олені Володимирівні Харитоновій.

Свято завершилося виступом творчих колективів та виконавців Палацу студентів.