У Палаці студентів пройшла зустріч випускників 1973, 1983, 1988 та 1998 років

17-06-2013, 12:34

Першим випускників та гостей привітав ректор В.Я.Тацій. «Багато чого змінилося у вашому житті і дуже багато чого змінилося і в нашому вузі. Університет зараз знаходиться на одному з найкращих етапів свого розвитку. Багато років поспіль посідає перші місця у різних рейтингах. Але славу вузу роблять не тільки викладачі та співробітники, а й його випускники». Василь Якович розповів про наукові, культурні, спортивні, творчі здобутки Університету, а також про те, що збудовано і що ще планується побудувати. Ректор побажав випускникам, щоб через певний час вже не тільки діти, а онуки та правнуки випускників прийшли вчитися до Університету.

«Проходять роки, але найкращі − це ті, коли ви вчилися, найкращі вчителі − це ті, які вас вчили. Незалежно від будь-яких обставин Університет − це ваш дім. Ми завжди раді вам і для нас дуже важлива ваша підтримка. Я закликаю всіх вступати до Асоціації випускників. Нам потрібно з вами контактувати, інформувати вас про наші заходи і використовувати ваші можливості. Нехай щастить вам та до нових зустрічей», − додав на останок ректор.

Багато теплих слів сказали випускники.

«Дуже часто згадую, як нас вчили бути не тільки фахівцями, не тільки поважати закон, а щиро поважати будь-яку людину. Ми дивились на викладачів як на еталон, взірець, багато хто з них був ветеранами війни, вони були для нас як щось недосяжне, навіть зараз», − сказала випускниця 1983 року суддя Конституційного Суду М.А.Маркуш.

«Саме головне − це те, що у вузі створено середовище, де виховують висококласних фахівців юристів, які творять, виконують та забезпечують виконання законів», − зазначив випускник 1988 року заступник начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України М.Я.Голомша.

Від випускників 1978 року виступила адвокат Н.П.Якимчук: «Я завжди згадую слова ректора,  коли ми допомагали на будівництві гуртожитку у 1975 році − «…працюйте, працюйте сумлінно, тут будете вчитися не тільки ви, а й ваші онуки». Що вже і відбулося та не тільки в мене. І взагалі у нас сьогодні потрійне щастя: ми мали можливість вчитися у найкращому вузі, працювати за фахом та зустрітися через 40 років зі своїми однокурсниками».

Випускники зробили цінні подарунки Університету.

Після перегляду фільму про Університет відбувся святковий концерт.