У Палаці студентів відбулася зустріч ректора з професорсько-викладацьким складом та співробітниками Університету

30-08-2016, 16:03

З доповіддю виступив ректор В.Я. Тацій, який зазначив, що відповідно до ЗУ «Про вищу освіту» звітна доповідь ректора має відбутися наприкінці року у грудні під час зборів трудового колективу. «Але вже стало традицією наших зустрічей на передодні нового навчального року те, що ми не лише підбиваємо підсумки роботи за попередній рік, а й намічаємо плани на майбутнє», – сказав ректор.

Він підкреслив, що у минулому році Університет підтвердив свою першість серед юридичних ВНЗ України, отримавши Гран-прі в номінації «Університет року юридичного напряму» на міжнародній професійній спеціалізованій виставці «ЗНО-2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном». Згідно з рейтингом вищих навчальних закладів «Топ-200 України» – 2015/2016 р. Університет посів перше місце серед юридичних ВНЗ України, тобто він залишається кращим юридичним ВНЗ країни.

Василь Якович проаналізував різні аспекти діяльності Університету та досягнуті при цьому основні показники; дав якісну та кількісну характеристику професорсько-викладацькому та студентському складу; звернув увагу на діяльність Університету щодо імплементації закону України «Про вищу освіту»; зупинився на особливості вступної компанії 2016 року; матеріальному та соціальному забезпеченні навчального процесу; основних рисах навчального процесу; навчально-методичній та науково-дослідницькій роботах тощо.

В.Я.Тацій висловив вдячність за спільну працю, довіру, підтримку всьому колективу та привітав з новим навчальним роком і побажав миру, здоров’я, благополуччя,  досягнення запланованих результатів.