24-11-2015, 10:24

На заході були присутні представники ВНЗ Харківської, Сумської, Полтавської та Луганської областей.

До присутніх зі словами привітання звернувся ректор Університету В.Я.Тацій, який наголосив на важливості заходу та відзначив актуальність тем, що будуть розглядатися.

У ході семінару обговорювалися  питання організації і проведення прийому абітурієнтів у 2016 році до вищих навчальних закладів усіх форм власності та підпорядкування.

Із доповідями виступили: директор Департаменту вищої освіти О.І.Шаров − «Про підсумки вступної кампанії 2015 року та підготовку до організованого проведення кампанії 2016 року», начальник управління контролю за діяльність  вищих закладів Державної інспекції навчальних закладів України В.М.Шиманський − «Про недоліки вступної кампанії 2015», директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти О.Л.Сидоренко − «Про організацію і проведення незалежного оцінювання якості освіти у 2016 році», начальник відділу захисту інформації ДП «Інфоресурс» С.М.Мисюра − «Про роботу Єдиної державної бази з питань освіти у 2016 році та завдання вищих навчальних закладів», а також начальник відділу нормативного забезпечення вищої освіти Г.М.Бойко.