У навчально-спортивному комплексі «Юрист» Університету пройшов турнір з настільного тенісу на «Кубок Профкому»

12-03-2014, 16:02

Турнір з настільного тенісу на «Кубок Профкому» проводився за ініціативою студентського самоврядування, підтримки ректорату, спортивного клубу та профспілкового комітету студентів.

Мета − виявлення спортивних здібностей студентів, сприяння розвитку спортивної молоді, удосконалення спортивних показників, стимулювання спортивної активності студентства, підтримка та заохочення спортивних студентів.

Головний суддя − керівник секції настільного тенісу Університету, майстер спорту міжнародного класу, член жіночої збірної команди України Ганна Гапонова.

До участі у заході допускалися всі студенти, аспіранти і викладачі Університету.

Чоловіки та жінки грали окремо за олімпійською системою.

В особистому заліку переможцями та призерами стали:

Серед жінок:

I місце − Анна Купріянюк (військово-юридичний факультет, 2 курс, 3 група);

ІI місце − Софія Кучер (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 2 курс, 3 група);

III місце − Руслана Іщенко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 9 група);

Серед чоловіків:

I місце − Кирило Дейнега (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 23 група);

ІI місце − Максим Дейнега (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 23 група);

III місце − Вадим Іщенко (факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України, 2 курс, 27 група).