У навчально-спортивному комплексі «Юрист» пройшов відкритий Кубок Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з баскетболу серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації м.Харкова

20-03-2015, 10:30
Організатори − ректорат, профком, спортивний клуб та спортивні кафедри Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Головний суддя − М.І.Гоєнко.
У заході взяли участь команди Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», Харківського національного медичного університету, Харківського національного університету радіоелектроніки та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А.П.Гетьман, відкриваючи змагання, щиро привітав спортсменів і вболівальників від багатотисячного колективу та особисто від ректора В.Я.Тація. Анатолій Павлович поздоровив усіх із започаткуванням ще одного нового спортивного свята і висловив сподівання, що воно стане традиційним, і з часом набуде всеукраїнського статусу, а, можливо, й міжнародного.
Учасників заходу привітав начальник Харківського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту А.В.Кобзар. Він висловив подяку ректору за постійну підтримку студентського спорту як на всеукраїнському рівні, так і на міжнародному.
Команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (головний тренер − В.М.Осіпов) перемогла всіх суперників, зокрема, у фіналі Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» з рахунком 77:76, і стала володарем Кубку. Третє місце посіла команда Харківського національного університету радіоелектроніки.

Турнір капітанів виграв Тарас Шульжук (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).