У навчально-спортивному комплексі «Юрист» проведено Спартакіаду з настільного тенісу серед гуртожитків

09-04-2014, 15:08

Організатори заходу − спортивний клуб та кафедри фізичного виховання Університету.

Мета − зміцнення здоров’я студентів, якісне проведення дозвілля, стимулювання студентів займатися фізичною культурою та спортом.

До участі у Спартакіаді допускалися команди, гравцями яких стали студенти, які проживають у гуртожитках Університету та допущені до змагань лікарем. Студент, який проживає  в одному гуртожитку, не мав права виступати за інший.

Кожен гуртожиток виставив одну команду: 2 чоловіки (+2 запасних) та 1 жінка (+1 запасна). Чоловіки та жінки грали окремо за олімпійською системою.

За результатами змагань 1 місце посіла команда гуртожитку №13, 2 місце − команда гуртожитку № 2, 3 місце − команда гуртожитку № 8.