У м.Тернополі відбувся турнір з правознавства, що проходить під егідою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки Асоціації випускників Університету

07-12-2015, 12:30

Захід проходив на базі Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Школярі отримали можливість пройшли пройти тестування, розроблене викладачами НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Переможцями стали:

I місце – Ірина Попик (Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, група П-22);

ІІ місце – Віталій Свист (ЗОШ № 24, 11-А клас);

ІІІ місце – Уляна Лукащук (Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, група П-22).

3 грудня всі учасники турніру отримали сертифікати, переможці  – ще й грошову винагороду та можливість відвідати Університет у квітні 2016 року.

Крім того, бібліотека Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола поповнилася цінними книгами про Національний університет імені Ярослава Мудрого.