10-02-2015, 13:45
У зоні АТО загинув випускник Університету, колишній гравець волейбольної команди У зоні АТО загинув випускник Університету, колишній гравець волейбольної команди “Юракадемія” Олександр Мартиненко. Після закінчення Університету він пішов захищати Батьківщину. У зону АТО поїхав у вересні. Служив Олександр Мартиненко в 128 гірсько-піхотній бригаді. 7 лютого о 16:00 блокпост під Дебальцеве, на якому чергував Олександр, потрапив під обстріл. Один із снарядів розірвався поруч. Загинув не лише боєць, а й людина з великим серцем, захищаючи нас, наших рідних і близьких. Йому було 25 років.