У день визволення України від німецько-фашистських загарбників на військово-юридичному факультеті Університету проведено урок мужності

31-10-2016, 18:32

У заході взяли участь курсанти 1-2 курсу, офіцери факультету та ветерани Другої світової війни на чолі з Головою Харківського обласного комітету міжнародного українського союзу учасників війни, полковника у відставці Конюшенка Петра Омеляновича. Безпосередні учасники подій Другої світової війни Міллер Володимир Львович та Бутенко Тамара Василівна, незважаючи на свій поважний вік, із захватом та чітким трактуванням подій часів визволення України від німецько-фашистських загарбників розповіли студентам і курсантам цікаві епізоди героїчного минулого. Із тематичними доповідями виступили також студенти 2 курсу факультету: Соломаха Дар’я та Демедчук Наталія.

Наприкінці  відбулося фотографування та вручення цінних подарунків ветеранам.