У гуртожитку №8 Університету відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Найкраща кімната»

05-12-2014, 11:19

Найкращі обиралися протягом 2 тижнів за участю студради гуртожитку №8 та коменданта З.М.Іваніщевої шляхом огляду кожної кімнати декілька разів у різний час та різні дні без попередження.

На урочисте привітання учасників були запрошенні декан військово-юридичного факультету С.В.Гринчак та декан факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду І.В.Борисенко, які поздоровили і нагородили переможців почесними грамотами та солодкими подарунками.

Місця розподілились наступним чином:

І місце:

– кімната №614(2) А.О.Шкіль, І.В.Куценко (студенти військово-юридичного факультету), які й отримали почесний перехідний кубок;

ІІ місце:

– кімната №502(2) І.В.Вітюк, Т.А.Щур (студенти військово-юридичного факультету);

ІІІ місце:

– кімната №216(2) А.А.Поліщук (студент факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду);

– №214(2) В.І.Чуєнко, Н.А.Хома (студенти факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду).

Вітаємо переможців і бажаємо гуртожитку №8 ще більше таких охайних студентів!