У гуртожитку №2 відбулася низка заходів соціально-виховного спрямування

15-12-2015, 09:13

Заходи проводилися за ініціативи Ради студентського самоврядування Інституту підготовки кадрів для органів юстиції та Студентської ради гуртожитку за підтримки Профкому студентів та Студентського Сенату.

У гості до мешканців завітали: заступники директора Інституту підготовки кадрів для органів юстиції Д.О.Білінський, К.Є.Соляннік, асистент кафедри державного будівництва І.І.Омелько, комендант гуртожитку №2 К.З.Малютін, викладач кафедри фізичного виховання №1 С.В.Курячий та сенатори Студентського Сенату Університету В.Ю. Рудик, В.В. Гусь, Д.О. Пилипенко.

11 грудня у спортзалі відбулися змагання з настільного тенісу «Перша ракетка гуртожитку».  У змаганнях взяли участь 14 спортсменів. Було зіграно понад 40 ігор. За результатами  ігор було визначено переможців турніру:

І місце − Володимир Тарасенко (2 курс, 4 група);

ІІ місце − Михайло Посполітак (2 курс, 1 група);

ІІІ місце − Роман Рудик (5 курс, 1 група).

Спортсмени, які зайняли призові місця, отримали грамоти та солодкі подарунки від Профкому студентів (голова О.Ю.Дудченко).

12 грудня було проведено концерт силами мешканців гуртожитку.

Перед початком комендант гуртожитку №2 К.З.Малютін розповів про славетну історію Університету та побажав студентам бути гідними його випускниками.

Бажаючі мали змогу побачити та почути у виконанні студентів популярні пісні сучасної естради (сольно та в дуеті), музикально-інструментальні номери, танці та постановочні гумористичні сценки.

Наприкінці заходу Голова студентської ради Інституту підготовки кадрів для органів юстиції С.С. Журавльов разом із старостою гуртожитку А.С. Фазан, подякували всім, хто виступив, та від імені організаторів і Студентського Сенату Університету та Профкому студентів вручили всім студентам-артистам грамоти та дипломи за активну участь у громадському житті гуртожитку.