У гуртожитку №2 (вул. Гвардійців-Широнінців, 43А) відбулися заходи соціально-виховного спрямування

23-03-2016, 11:30

Організатори: Студентська рада гуртожитку №2, Рада студентського самоврядування Інституту підготовки кадрів для органів юстиції, Студентський Сенат за підтримки Профкому студентів та Асоціації випускників Університету.

Зокрема, відбулися змагання з шахів, у яких взяли участь 14 спортсменів. Протягом трьох годин було зіграно 9 ігор. За результатами місця розподілилися:

І місце − Віталій Магера (5 курс);

ІІ місце − Анатолій Промітний (5 курс);

ІІІ місце − Андрій Білоусов (3 курс).

Учасники та їх вболівальники отримали багато яскравих емоцій, а переможці − грамоти та призи.

В актовому залі гуртожитку №2 пройшов концерт, присвячений 8 березня та Дню гумору 1 квітня. Гостями заходу були: заступник директора Інституту підготовки кадрів для органів юстиції К.Є. Солянік та асистент кафедри державного будівництва І.І.Омелько, комендант гуртожитку №2 К.З. Малютін та Голова Студентського Сенату Університету В.Ю. Рудик.

Усі змогли проявити свій талант і порадувати глядачів номерами різних жанрів (гумору, музики та вокалу), яки гармонічно доповнювали один одного. Було поставлено понад 15 сценок, яки створювали гарну атмосферу.

Студенти, які організовували заходи, були нагороджені дипломами та подарунками від Профкому студентів та Асоціації випускників Університету.