У гуртожитку №15 Університету проведено урочисте нагородження переможців конкурсу «Найкраща кімната»

10-10-2016, 16:45

1-15Упродовж вересня студентською радою гуртожитку № 15 спільно з комендантом Б.П.Мазуром проводився конкурс-огляд на кращу кімнату.

5 жовтня в актовій залі Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, за участі заступника директора Інституту О.В.Зайцева, відбулося урочисте нагородження студентів за кращу кімнату:

1 місце
– кімната № 128 (К.О.Довбенко, Д.А.Сергієнко, студентки Інституту прокуратури та кримінальної юстиції);

2 місце
– кімната № 235 (А.В.Волошанська, В.А.Васильєва, І.М.Шевчук, студентки Інституту прокуратури та кримінальної юстиції);

3 місце
– кімната № 119 (В.В.Гаркуша,  В.В.Грига, А.О.Іванєнко, П.І.Маметов, студенти Інституту прокуратури та кримінальної юстиції).

Студенти були нагородженими цінними подарунками та призами. Заступник директора О.В.Зайцев та комендант гуртожитку № 15 Б.П.Мазур висловили слова подяки за підтримання порядку і чистоти студентам  та обслуговуючому персоналу, який також був нагороджений у різних номінаціях, підвели підсумки виконаної роботи та оголосили заходи, які найближчим часом будуть проводитися в гуртожитку.