У гуртожитку № 2 Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України проведено конкурс «Кращий староста корпуса», який щорічно проводиться разом із студентською радою, адміністрацією гуртожитку та директоратом Інституту

16-04-2013, 14:58

Згідно із положенням про конкурс, критеріями оцінювання є:

− санітарний стан блоків;

− санітарний стан розширювачів та технічних приміщень;

− укомплектованість та наявність на блоках змішувачів і дверних ручок;

− наявність картин в холах блоків;

− наявність гардин, штор на кухнях блоків;

− наявність заборгованості мешканців блоку за спожиту електроенергію;

− наявність на блок документації: обов’язків чергового, правил техніки безпеки, плану евакуації при пожежі, списку чергових.

Членами комісії були перевірені всі 4 корпуси гуртожитку. За підсумками конкурсу переможцями стали:

І місце − староста четвертого корпусу студентка 3 курсу Валерія Гапоненко (сума балів 121);

ІІ місце − староста другого корпусу студент 3 курсу Роман Русинчук (сума балів 101).

Переможцям в актовому залі гуртожитку, де зібралися всі 33 старости блоків, були вручені грамоти Інституту, а також цінні подарунки.