У гуртожитку № 2 Університету проведено конкурс «Кращий староста корпусу»

14-04-2014, 14:55

Захід проводиться щорічно студентською радою, адміністрацією гуртожитку та директоратом Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.

Привітали та нагородили переможців конкурсу: директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів, заступник декана К.Є.Соляннік,  комендант гуртожитку № 2 К.З.Малютін та старости всіх блоків.

Переможці визначалися за підрахунками оцінок, які виставляла студентська рада гуртожитку упродовж місяця за рядом критеріїв:

− санітарний стан блоків;

− санітарний стан розширювачів та технічних приміщень;

− укомплектованість та наявність на блоках змішувачів і дверних ручок;

− наявність картин в холах блоків;

− наявність гардин, штор на кухнях блоків;

− наявність (відсутність) заборгованості мешканців блоку за спожиту електроенергію;

− наявність на блок документації: обов’язків чергового, правил техніки безпеки, плану евакуації при пожежі, списку чергових.

Членами комісії були перевірені всі 4 корпуси гуртожитку. За підсумками конкурсу переможцями стали:

І місце − В.Магера (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс 3 група);

ІІ місце − А.Промітний (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс 3 група);

ІІІ місце − А.Сергієнко (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс, 4 група);

IV місце − О.Грабовська (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс, 2 група).

Переможцям в актовому залі гуртожитку, де зібралися всі 33 старости блоків, були вручені грамоти Інституту, а також цінні подарунки.