У гуртожитку № 2 Університету (вул. Гв. Широнінців, 43) проведено конкурс на кращу кімнату

20-12-2012, 18:33

Організатори конкурсу: студентська рада гуртожитку на чолі з головою студентської ради Ігорем Стовбою та старостою гуртожитку Тетяною Медвєдєвою.

Допомога та контроль за процесом проведення конкурсу здійснювалися адміністрацією гуртожитку та деканатом Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.

Відбір кімнат проводився за такими критеріями: стан меблів, стін, стелі, підвіконників; наявність плафонів, вхідних ручок; відсутність заборонених електроприладів; загальний санітарний стан та оформлення кімнати.

За результатами конкурсу у номінації «Краща кімната» переможцями стали:

перше місце − кімната № 475 (Наталя Клименко, Лілія Карпілова, Олександра Біленко та Катерина Ткачук);

друге місце  − кімната № 327  (Юлія Шийка та Марина Самойленко);

трете місце − кімната № 447 (Ігор Бодаковський та Олександр Яковенко).

Переможці були нагородженні почесними грамотами та призами.

Також була визначена найгірша кімната гуртожитку − кімната № 264. Студенти, що проживають у ній, не будуть  знову поселені на наступний навчальний рік.

«Належні умови проживання − передумова відмінного навчання й повноцінного відпочинку. Такі конкурси будуть продовжуватися, вони є важливими та необхідними», − зазначив директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів.