У гуртожитку № 2 НЮУ імені Ярослава Мудрого пройшов творчий вечір «Україна починається з тебе», присвячений єдності українського народу

27-05-2014, 10:46

Організатор − студентське самоврядування Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України та комітет “Культури” за підтримки студентського самоврядування гуртожитку № 2.

На творчому вечорі були присутні заступники директора  Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України К.Є.Соляннік та В.Ф.Оболенцев, комендант гуртожитку № 2 К.З.Малютін та студенти.

Цей захід −  ще одна спроба осмислити історичні уроки минулого та підкреслити важливість об’єднання зусиль, згуртованості і патріотичності в наш час, зокрема, через творчість українських поетів.

У програмі вечора взяли участь Ілона Мороз, Кароліна Зиборова, Роман Скрипченко, Аліна Динник. Зі своїми творами присутніх ознайомили також Ксенія Виноградова та Василь Сличко.

Учасники заходу дійшли висновку, що лише завдяки в єдності наших помислів, дій, сконсолідованості ми зможемо досягти головної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.