У готелі Kharkiv Palace пройшов благодійний бал «За мир» за участю студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

10-12-2014, 15:22

Ініціаторами та організаторами проведення благодійного заходу виступили: Всеукраїнське громадське об`єднання Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та студентське братство «Еліта нації».

Бал проходив в урочистій обстановці, гості могли поспілкуватися та зробити свій внесок у благодійну справу.

Зібрані кошти організатори спрямують на потреби постраждалих від бойових дій у зоні АТО.

Представники організаторів Курцев Олексій Юрійович та Булгаков Артур Олександрович наголосили на тому, що у складний для нас час ми маємо гуртуватися на благо країни, а також за старання та докладені зусилля висловили подяку всім учасникам.