19-11-2013, 10:43

Анна Ушеніна не програла жодної партії на турнірі (5 перемог та 3 нічиї). У восьмому передостанньому турі українки перемогли збірну Вірменії з рахунком 3:1, набравши 15 командних очок (сім перемог і одна нічия – із збірною Грузії). Таким чином, збірна України стала недосяжною для найближчих переслідувачів, які перед останнім туром мали по 12 очок.

За тур до фінішу жіноча збірна України з шахів достроково гарантувала собі золоті медалі чемпіонату.

Після перемоги 12 березня на командному чемпіонаті світу в Астані (Казахстан) та на нинішньому чемпіонаті Європи у Варшаві (Польща) Анна Ушеніна є чинною чемпіонкою світу та Європи з шахів.

Українські спортсменки Анна Ушеніна, Катерина Лагно, Марія Музичук, Наталія Жукова, Інна Гапоненко вкотре довели, що вони не тільки найвродливіші, а й найрозумніші.