Учасники Дебатного клубу Університету стали фіналістами першого етапу Харківської міської дебатної ліги

21-10-2016, 13:55

Захід відбувся 15-16 жовтня у Харківському національному університету радіоелектроніки. Учасниками стали більш ніж 150 студентів та школярів Харкова.

У перший день змагань під час тренінгу учасники прослухали  основи ораторського мистецтва та аргументації. Одним з тренерів став випускник Університету – Валентин Криловецький.

Наступного дня дебатери змогли застосувати свої знання на практиці та позмагатись за кубок переможця на турнірі – першому етапі Харківської дебатної ліги. У суддівську колегію увійшли: головний суддя Костянтин Корнієнко (факультет правосуддя, 5 курс), заступники  – Валерія Рябуха (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс) та Владислав Костін (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс),  Радислав Ткаченко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс) та Валентин Криловецький.

На турнірі Університет представляли 10 команд.

За підсумками Богдана Мельник (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 6 курс)  та Роксолана Сіреньок (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 6 курс) стали фіналістами змагань, Олена Куваєва  (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 5 курс) стала кращим промовцем, а вихованець Дебатного клубу Дмитро Авраменко отримав кубок переможця. Радислав Ткаченко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс) став  кращим суддею турніру.