Упродовж тижня тривало «Абітурієнт online» − тестування нової форми взаємодії та дистанційного консультування Університету з вступниками

24-06-2014, 11:25

Організатори заходу: приймальна комісія Університету, ГО «Всеукраїнська асоціація випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого» та юридичне Інтернет-радіо «LawyersFM».

Суть проекту − кожен бажаючий упродовж тижня мав можливість надіслати питання, які його цікавили і стосувалися особливостей вступу до Університету цьогоріч. Уже за перший день реалізації проекту організатори отримали близько 100 листів. Всього за допомогою форми «Аsk.fm» та електронної пошти поставлено більш ніж 400 запитань. Як правило, вони стосувалися: пакету документів, що необхідно подавати, строків проведення вступної компанії, особливостей вступу на той чи інший факультет/інститут Університету тощо. Питання були згруповані за сутнісною близькістю, а кожен бажаючий мав можливість почути змістовні, аргументовані відповіді на найбільш поширені питання в прямому ефірі Інтернет-радіо «LawyersFM». Також кожен мав можливість поставити питання в прямому ефірі, на які відразу реагував відповідальний секретар приймальної комісії Вадим Анатолійович Козак. За статистичними показниками серверу радіо було понад 480 слухачів.

Отже, можна констатувати нову цікаву та ефективну форму взаємодії з вступниками, яка, сподіваємося, буде користуватися попитом.

Запис прямого ефіру проекту «Абітурієнт online» можна прослухати: http://vk.com/nlu.vstup2014 та на сайті Університету.