Університет увійшов до десятки кращих вузів України за результатами опитування роботодавців

25-11-2016, 12:31

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в жовтні 2016 року. В дослідженні взяли участь 235 представників компаній із різних регіонів України.

На думку українських роботодавців, якісна освіта є хорошим стартом для успішної кар’єри. Про це заявили дещо менше третини опитаних. Майже половина представників компанії вважають, що вибір ВНЗ впливає на подальшу кар’єру лише в тому випадку, якщо випускник іде працювати за спеціальністю. І ще майже чверть упевнені, що диплом ніяк не вплине на професійний успіх.

Більше за все роботодавці хотіли б бачити у своїй компанії випускників Київського національного університету імені Тараса Шевченка, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана, НТУ «Харківський політехнічний інститут», Національного авіаційного університету (м. Київ), Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Національного юридичного університету  імені Ярослава Мудрого.