Університет святкував випуск своїх студентів

02-06-2014, 13:16

30 та 31 травня відбулися урочисті збори, присвячені випуску юристів-магістрів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, господарсько-правового факультету, міжнародно-правового факультету, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України.

Церемонія вручення дипломів, за традицією, розпочалася з вітального слова ректора Університету В.Я.Тація, який поздоровив випускників з цією знаменною подією в їх житті та побажав знайти гідне застосування отриманим за роки навчання у вузі академічним знанням та практичним навичкам.

Василь Якович зазначив: «Це дійсно урочисте свято. Пройшли 5 років у кращому юридичному закладі країни. Ще вчора ви були студентами з різних куточків України. Сьогодні ви єдині в тому, що виросли у великій родині − Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого і він ваш назавжди».

«З урахуванням вимог часу Університет готує висококласних фахівців, які відповідають потребам ринку. За результатами міжнародних та всеукраїнських рейтингів вищих закладів освіти України за напрямом «Правознавство», Університет щорічно визнається кращим юридичним вузом України. Слава Alma-mater, її авторитет та рейтинг залежать саме від вас − випускників. Ми уважно стежимо за досягненнями наших вихованців по всьому світу, щиро радіємо їх успіхам», − сказав В.Я.Тацій.

«Отримавши дипломи, ви будете працювати на відповідальних посадах. На якій би посаді ви не були − ви повинні слугувати державі і українському народу!», − підкреслив ректор.

«Упродовж навчання між вами виникла та закріпилася чиста, неповторна, щира дружба. Ви стали спільнотою, яку об’єднує студентське братство. Життя корегує вашу долю. Доля кожного буде різною. Щоб не сталося у вашому житті − підтримуйте один одного не тільки під час злетів та слави, а й завжди будьте поруч у тяжкі часи», − наголосив Василь Якович.

Ректор навів приклад, як нещодавно випускники Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України за тиждень зібрали на лікування у клініці в Ізраїлі необхідні кошти для випускника Університету, який отримав тяжке поранення хребта під час виконання свого військового обов’язку у Донецькій та Луганській областях.

«Чистого, голубого і мирного неба вам і Україні!», − побажав також усім присутнім В.Я.Тацій.

До побажань ректора приєдналися та висловили найщиріші побажання щастя і успіхів у подальшій професійній діяльності почесні гості: голова Державної судової адміністрації України З.В.Холоднюк; прокурор Харківської області В.Л.Синчук; начальник Управління Служби безпеки України в Харківській області О.В.Пивовар; начальник 3-ої служби УРОС СБ України С.М.Костюк; голова науково-експертної ради ДПтС України  І.Г.Богатирьов; начальник Головного управління юстиції в Харківської області С.М.Мохончук; начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Харківській області В.В.Остапенко; начальник Східного територіального юридичного відділу Департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України підполковник юстиції Ф.Б.Ібрагімов; заступник начальника Головного управління МВС України в Харківській області полковник міліції І.І.Сенчук; перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України Харківській області Т.В.Зятєва та ін.

Батьки випускників подякували професорсько-викладацькому складу Університету та підкреслили, що пишаються тим, що спочатку вони, а тепер і їх діти отримали дипломи найкращого вищого навчального закладу України та побажали випускникам доброї долі і доброї путі.

На адресу ректорату та викладачів Університету від випускників пролунали теплі слова вдячності. Вони говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед ними завдяки отриманим знанням і вмінням, та запевнили всіх, що будуть гідно нести звання випускника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Випускники поклали квіти до пам’ятника викладачам, студентам та співробітникам Університету, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

Дипломи магістра отримали 2415 студентів (825 – із відзнакою).