Університет святкував випуск своїх студентів

10-06-2013, 10:48

6, 7 та 8 червня відбулися урочисті збори, присвячені випуску юристів-магістрів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, господарсько-правового факультету, факультету підготовки юристів для МЗС України, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України.

Церемонія вручення дипломів, за традицією, розпочалася з вітального слова ректора Університету В.Я.Тація, який привітав випускників з цією знаменною подією в їх житті та побажав знайти гідне застосування отриманим за роки навчання у вузі академічним знанням та практичним навичкам.

Василь Якович зазначив: «Це дійсно радісне свято, як мить пролетіли 5 років і ви залишаєте вуз, але він ваш назавжди.

Ви добре знаєте, що у щорічних рейтингах Університет посідає перші місця серед юридичних вузів і рейтинг вузу − це випускники, які гідно несуть прапор Університету та своїми здобутками прославляють його».

До побажань ректора приєдналися та висловили найщиріші побажання щастя і успіхів в подальшій професійній діяльності почесні гості: заступник Голови СБ України, член наглядової ради Університету, генерал-лейтенант В.М.Породько; радник Міністра юстиції України Г.В.Стаднік; директор департаменту персоналу МЗС України С.О.Шутенко; т.в.о. начальника ГСУ МВС України, генерал-майор міліції О.М.Гончаров; директор Департаменту персоналу та бухгалтерського обліку Пенсійного фонду України Ж.В.Зленко; начальник управління СБУ в Харківській області, генерал-майор В.М.Вишневський; ректор Національної академії Служби безпеки України, генерал-майор І.І.Мусієнко; перший заступник начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України, старший радник юстиції Ю.Ю.Дибець; Головний спеціаліст Департаменту правового забезпечення МО України, полковник юстиції І.В.Ковальчук; начальник відділу договірної та претензійної роботи управління правового забезпечення Генерального штабу Збройних сил України, полковник юстиції Л.Л.Чуклін; перший заступник прокурора Харківської області В.С.Суходубов; директор Департаменту освіти і науки Харківської облдержадміністрації Р.В.Шаповал; начальник Головного управління юстиції в Харківської області С.М.Мохончук; начальник управління  Державної  пенітенціарної служби України у Харківській області, генерал-майор внутрішньої служби Є.Ю.Бараш; начальник територіального управління Державної судової адміністрації України у Харківській області В.В.Остапенко; начальник відділу кадрів Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, полковник О.М.Польніков; проректор Національного університету цивільного захисту України, полковник служби цивільного захисту В.М.Попов; заступник начальника ГУМВС України в Харківській області, начальник слідчого управління, полковник міліції М.І.Фоменко та ін.

Батьки випускників подякували професорсько-викладацькому складу Університету та підкреслили, що вони пишаються тим, що спочатку вони, а тепер і їх діти отримали дипломи найкращого вищого навчального закладу України та побажали випускникам доброї долі і доброї путі.

На адресу ректорату та викладачів Університету прозвучали теплі слова вдячності випускників. Вони говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед ними завдяки отриманим знанням і вмінням та запевнили всіх, що будуть гідно нести звання випускника Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Випускники поклали квіти до пам’ятника викладачам, студентам та співробітникам Університету загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

Дипломи магістра отримали 2268 студентів (745 – із відзнакою).