13-09-2016, 10:34

%d0%b4%d0%b8%d0%bf%d0%bb%d0%be%d0%bcСертифікат отримано за підсумками складання студентами  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого міжнародних сертифікаційних іспитів з англійської мови серії CambridgeESOL.

Cтатус Cambridge English Exam Preparation Centre – це знак якості, що надається навчальним закладам, які демонструють додержання міжнародних стандартів у викладанні англійської мови.

Офіційні підготовчі центри готують кандидатів для складання екзаменів Cambridge ESOL та реєструють їх через авторизований екзаменаційний центр.

Кожному підготовчому центру надається доступ до ексклюзивної онлайн платформи Preparation Centres Online, що була розроблена для підтримки підготовчих центрів в усіх аспектах їх роботи. Серед переваг:

• можливість переглядати та завантажувати інформаційні та маркетингові матеріали;
  • доступ до важливої інформації про екзамени Cambridge English та експертні поради щодо кращої підготовки до екзаменів;
  • огляд усіх переваг, що доступні для зареєстрованих центрів з підготовки до екзаменів.

Запрошуємо бажаючих підвищити свій рівень володіння англійською мовою та підготуватися до складання іспитів серії CambridgeESOL Кембриджського університету до офіційного підготовчого центру нашого Університету!

Початок занять   –   1 жовтня.