Університет отримав подарунок від випускників 1983 року

13-06-2013, 12:53

Випускники 1983 року факультетів № 1 та № 3 Харківського юридичного інституту подарували Університету найсучасніше обладнання: короткофокусний широкоформатний проектор формату 3D з екраном, аудіосистемою та ноутбуком.

Нову найсучаснішу техніку встановлено у конференц-залі Інституту  підготовки кадрів для органів прокуратури України (вул. Пушкінська, 106). Надалі вона буде використовуватись для проведення міжнародних конференцій, наукових семінарів, гуртків, майстер-класів, лекцій тощо.

Під час тестування проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман (випускник Харківського юридичного інституту 1983 року) вручив Подарунковий Сертифікат директору Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України І.В.Бенедику.