Університет отримав золоту медаль на Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні-2013»

06-03-2013, 13:12

У Київському палаці дітей та юнацтва пройшла XVІ Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013».

Організатори виставки − Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України.

Форум «Сучасна освіта в Україні» був першим виставковим заходом, де збиралися найкращі навчальні заклади Києва і України, управління освіти, заклади післядипломної освіти, міжнародні навчальні центри, видавництва та компанії – лідери інформаційно-комунікаційних технологій.

На XVІ Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013» були представлені біля 500 учасників з 25 регіонів України.

Університет отримав золоту медаль, ставши переможцем у номінації «Міжнародне співробітництво у галузі вищої освіти».