Університет отримав диплом лауреата І ступеня у номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику» на Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті–2016»

26-10-2016, 17:25

Захід відбувається 25-27 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатори виставки: компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук.

У заході беруть участь провідні університети України та зарубіжні навчальні заклади Великої Британії, Франції, Канади, Польщі, Словаччини, Чехії та ін.

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.

Університет на міжнародній виставці представив експозиційні матеріали, методичні доробки, виставкові комплекси, відео-ролік  про Університет, книжково-тематичну виставку тощо.

За результатами наш навчальний заклад отримав   почесне звання «Лауреат конкурсу І ступеня», а також диплом і медаль у номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику».

Подякою нагороджено ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  В.Я.Тація за впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу та проректора В.В.Комарова за активну діяльність із упровадження інноваційних наукових і навчально-виховних проектів в освітню практику.