Університет отримав Гран-прі у номінації «Університет року» на ІІІ Міжнародній професійній спеціалізованій виставці «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

29-09-2016, 17:25

Захід відбувся у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

У рамках соціального проекту «Гордий вчитися в Україні» проходило знайомство абітурієнтів із представниками навчальних закладів, освітніх установ і організацій України.

На міжнародній виставці було представлено експозиційні матеріали, соціальний відео-ролік  про Університет, виставково-тематичні комплекси. У рамках соціального проекту «Згадай про АLMA MATER, подякуй за освіту» виступив випускник вузу заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України Володимир Павлович Тихий.

За результатами заходу Університет став переможцем і отримав Гран-прі 2016 року у номінації «Університет року».