13-03-2015, 10:01
Університет отримав Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та золоту медаль у номінації «Інновації у розвитку міжнародної співпраці та презентація національної освіти у світовому та європейському освітньо-науковому просторі» на VI Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015»У Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015».
Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ».
Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом в Україні, який представляє найбільшу кількість національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти, а також закордонних навчальних закладів та освітніх агенцій, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику.
На виставці представлені 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови.
Нагороди вручили: президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України та НАПН України В.Г.Кремень, директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В.В.Супрун, заступник директора департаменту вищої освіти і науки України М.М.Фоменко, виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий Світ» В.В.Сокол.