03-03-2015, 15:55
Університет здобув I місце серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації в обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту за минулий навчальний рікЗа підсумками обласного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту за минулий навчальний рік серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, проведеного Харківським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого посів I місце.
Кубок та диплом переможцю вручив начальник Харківського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту А.В.Кобзар.